www.StavbyLeseni.cz

stavby lešení logo
telefon+420 777 252 519  
 
Ovocná 715 Libiš, Neratovice,  viz mapa

Nabízíme veškeré lešenářské služby:

Pronájem lešení

Potřebujete pronajmout lešení? Neváhejte kontaktovat naši půjčovnu lešení.

Stačí zaslat poptávku s požadovanými parametry na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., využít náš formulář, případně zavolat na tel.: +420 777 25 25 19 a naši kolegové Vám zpracují nabídku na pro konkrétní lešení a rádi se vším poradí.

Montáž lešení

Pro montáž a demontáž lešení musí být předem určen technologický postup. Při montáži je každá součást konstrukce odborně prohlédnuta (nutnost splnění vlastností dle ČSN) a při následném osazení na místo určení ihned připevněna. Současně s postupem montáže musí být zajišťována prostorová tuhost a stabilita konstrukce, jakož i vybavení a vystrojení všemi doplňkovými součástmi (zábradlí, podlahy, výstupy, apod.) v jednotlivých postupových úrovních (patrech).

Demontáž lešení

Při demontáži (opačný postup, než byla prováděna montáž), musí být v každé fázi zajištěna stabilita a tuhost zbytku demontované konstrukce, přičemž platí zákaz shazování součástí lešení. Nutno zdůraznit, že zejména při shazování lešenových podlážek dochází k jejich znehodnocení.

Doprava a půjčovna lešení

Při zapůjčení lešení je možno dopravit lešení kamkoli po celé ČR.

Co dalšího nabízíme:
  • Poradenství v oblasti výstavby lešení a posouzení statiky
  • Zpracování projektové dokumentace
  • Školení odborní pracovníci
  • Lešení předáno do 2 dnů
  • Bezpečnost a kvalitu vykonané práce

Novinky

Kde nás najdete

mapa

© Copyright 2013-2023 Stavbyleseni.cz, Všechna práva vyhrazena! | A